Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Județean Maramureș achiziționeaza produse igienico-sanitare pentru Centrul Militar Judetean Maramureș conform ofertei transmise .Prin acceptarea achizitiei in SEAP, operatorul economic isi asuma că nu se află în conflict de interese cu autoritatea contractantă JUDEȚUL MARAMUREȘ, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016 privind achizițiile publice.

Număr anunț
DA25548923
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.638,90 RON
Valoare atribuită
3.638,90 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.638,90 RON

din 3.638,90 RON estimat