Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA 1 Clipboard A4 dublu, carton rezistent acoperit cu folie din polipropilenă în culori diferite interior/exterior, PantaPlast buc 50 10,23 lei 2 Hartie copiator A4 - 80 gr./mp, 500 coli/top, IK Copy Paper, grosime : 106 um, opacitate: >90%, grad de alb iso: 160%, umiditate: 3,8-5% top 50 11,20 lei 3 Plic C4 - 229 x 324 mm - cu deschidere pe latura mica, lipire siliconica, 90 gr., 250 buc/cutie buc 400 0,17 lei 4 Plic TB4 - 250 x 353 mm - cu burduf (50 mm) Kraft, cu deschidere pe latura mica, lipire siliconica, 120 gr., 250 buc/cutie buc 400 0,45 lei 5 Plic C5 - 162 x 229 mm - cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr., 500 buc/cutie buc 1000 0,09 lei 6 Plic C6 - 114 x 162 mm - cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr., 1000 buc/cutie buc 1000 0,05 lei 7 Perforator 30 coli, Sax 408, diverse culori buc 30 25,37 lei 8 Capsator 24/6 - 26/6, Erich Krause - max. 30 coli buc 30 24,00 lei 9 Capse 24/6, 1000 bucati/cutie Herlitz cutie 100 0,86 lei 10 Decapsator Forster buc 50 1,46 lei 11 Clips metalic (binder) 25 mm, 12 buc./cutie cutie 50 1,85 lei 12 Biblioraft A4 - 80 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, Herlitz buc 50 5,03 lei 13 Biblioraft A4 - 50 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, diverse culori, Herlitz buc 50 5,03 lei 14 PageMarker plastic 45 x 12 mm, forma sage
- Număr anunț
- DA25563241
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.967,72 RON
- Valoare atribuită
- 5.967,72 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.