Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere centrale termice si instalatii termice Intretinere si R.S.V.T.I la centralele termice ce apartin de Muzeul Municipiului Bucuresti 1.Verificat echipamentele lunar de la subunitatile din cadrul Muzeului Municipiului Bucuresti. 2.Verificat functionarea armaturilor de siguranta si de control si a dispozitivelor de alimentare. 3.Comunicarea de urgenta a defectiunilor constatate reprezentantului achizitorului 4.In cazul defectiunilor constatate ,cu ocazia efectuarii verificarii ,ce necesita inlocuirea unor piese ,achizitorul va suporta doar costul pieselor de schimb 5.Piesele de schimb ce trebuiesc a fi inlocuite sa fie originale 6.Lucrarile de inlocuire a piselor trebuiesc facute conform instructiunilo rproducatorului . 7.Pentru fiecare interventie trebuie intocmit proces verbal de receptie al lucrarilor semnat atit de reprezentantul prestatorului cit si al achizitorului . 8.In cazul in care pentru remedierea defectiunilor e necesara inlocuirea unor piese ,prestatorul va transmite o oferta de pret pentru piesele de schimb . 9.Dupa repunerea in functiune a centralei termice la care s-a remediat defectiunea ,prestatorul va realiza impreuna cu achizitorul probele de functionare a echipamentelor reparate . 10.Prestatorul trebuie sa informeze in cel mai scurt timp detinatorul/ utilizatorul despre orice neconformitate constatata . 11.Prestatorul trebuie sa pregateasca si sa asigure conditiile pentru realizarea ver
- Număr anunț
- DA25534635
- Autoritate contractantă
- MUZEUL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4221217)
- Furnizor / câștigător
- UTIL INSTAL 96 SRL (CUI 8077735)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.104 RON
- Valoare atribuită
- 80.104 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.