Atribuită Cumpărare directă

carnati 22x21.50, kaizer 11x26.30,cabanos 20x21.7, pastrama 11x25, muschi file 11x26, coaste afumate 21x17.80, salam taranesc 11x17.30, bacon 11x22, toba 7x15.90

Număr anunț
DA25529592
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.674,70 RON
Valoare atribuită
2.674,70 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.674,70 RON

din 2.674,70 RON estimat