Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG CHOPIN MASA PLIANTA LXL 183X75 - 1 BUCATA KOMPAKT MASA PLIANTA LXL150X75 - 4 BUCATI

Număr anunț
DA25557674
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.156,22 RON
Valoare atribuită
1.156,22 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.156,22 RON

din 1.156,22 RON estimat