Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare si promovare privind activitățile Primăriei Orasului Uricani pe grupuri de socializare si informare

Număr anunț
DA25542250
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
AXEDAN MEDIA GROUP JOBS CONSULTING S.R.L. (CUI 37793584)
Cod CPV
79342200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat