Atribuită Cumpărare directă

Placa rigips GKB PLUS 12.5x2600x1200 = 60 buc x 21.43 lei/buc Placa rigips GKF 12.5X2600X1200 = 120 buc x 31.52lei/buc

Număr anunț
DA25564834
Autoritate contractantă
SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
Furnizor / câștigător
ALEF-IMPEX SRL (CUI 11425554)
Cod CPV
44170000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.068,20 RON
Valoare atribuită
5.068,20 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.068,20 RON

din 5.068,20 RON estimat