Atribuită
Cumpărare directă
401130250 Ammonium carbonate, ACS reagent.CAS:506-87-6. Producator Acros Organics 25 G 2 128.21 " 223211000 " Magnesium chloride, pure. Producator Acros Organics 100 G 1 184.50 A/7190/44 "alpha-Amylase, 50-100 units/mg.CAS: 9000-85-5. Producator Fisher Chemical" 5 G 1 94.38
- Număr anunț
- DA25557948
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,30 RON
- Valoare atribuită
- 535,30 RON
- Data publicării
- 05.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.