Atribuită Cumpărare directă

Montat frana funie (1 buc.); montat funie 26 mm ; inlocuit spinguri (ax cu filet) 3 buc.

Număr anunț
DA25541917
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.709,80 RON
Valoare atribuită
3.709,80 RON
Data publicării
30.04.2020 00:00
Data finalizării
04.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.709,80 RON

din 3.709,80 RON estimat