Atribuită
Cumpărare directă
10308260 - Yttrium(III) nitrate hexahydrate, 99.9%, (trace metal basis), 100g - 1 buc - 725.31 RON 13112H-100G - Honeywell Magnesium, powder, min. 99% - 1 buc - 218.95 RON 13246329 - Sodium borohydride, 99%, (VenPure(TM) SF powder), powder, 100g - 1 buc - 357.89 RON 10775925 - Imidazole, ACS reagent, 100g - 1 buc - 311.70 RON
- Număr anunț
- DA25556581
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.613,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.613,85 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.