Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreţinere tehnică şi service pentru: 1. Generator electric de abur CH 13, 150 kW, Steris-SUA - 1 buc. 2. Sterilizator cu abur AMSCO 3053, Steris-SUA - 1 buc. 3. Sterilizator cu oxid de etilena AMSCO 3017, Steris-SUA - 1 buc. 4. Masina automata de spalat/dezinfectat AMSCO 444, Steris-SUA - 2 buc. 5. Statie de dedurizare a apei PALLAS DUO 2012 - 1 buc
- Număr anunț
- DA25539374
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.