Atribuită Cumpărare directă

Achizitia serviciilor de intretinere si reparatii pentru ascensorul de persoane din Centrul ,,SF.TEODOR",, Focsani, prin incheierea unui ctr.de servicii pana la data de 31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire prin act aditional, cf.HG. nr.395/2016, art.165.

Număr anunț
DA25541463
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
AMGES SYSTEMS SRL (CUI 36841047)
Cod CPV
50750000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat