Atribuită Cumpărare directă

Sistem Fujitsu P558 Intel I3-8100 4gb Ddr4 Ssd 480 Gb Sursa Certificata 85+ 210w Mouse Si Tast + Monitor 23.8" + Boxe

Număr anunț
DA25562036
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.937 RON
Valoare atribuită
1.937 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.937 RON

din 1.937 RON estimat