Atribuită Cumpărare directă

Manusi Vital 175, reutilizabile, din latex natural, manusi corespunzatoare de protectie impotriva principalelor riscuri de contaminare, protectie impotriva raspandirii Coronavirusului, respecta standardul EN 374-5 (protectie impotriva bacteriilor, fungilor, virusurilor). Date tehnice: Material: latex natural; Lungime: 31 cm; Grosime: 0,40 mm; Culoare: galben; Ambalare: pereche. Marimi disponibile: XS/S/M/L/XL. Producator: MAPA PROFESSIONAL.

Număr anunț
DA25557818
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ROMSALES DISTRIBUTION SRL (CUI 24108191)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
701,60 RON
Valoare atribuită
701,60 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

701,60 RON

din 701,60 RON estimat