Atribuită
Cumpărare directă
1 Amestec mexican kg 10,00 6,00 2 Conserva mazare 800g buc 420,00 2,47 3 Delikat legume kg 30,00 19,99 4 Gem dietetic 225g buc 54,00 3,95 5 Napolitane dietetice 40g buc 216,00 1,85 6 Pasta tomate 4200ml buc 20,00 20,40 7 Spanac congelat kg 30,00 6,00 8 Oua de consum buc 1.020,00 0,45
- Număr anunț
- DA25550474
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.357 RON
- Valoare atribuită
- 3.357 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.