Atribuită
Cumpărare directă
105150 250M CONSOLA TABLA MARO 250*300 BUC 4 4.62 45542 BANDA AUTOADEZIVA RIGIPS 48X45 BUC 1 10.5 45544 BANDA AUTOADEZIVA RIGIPS 48X90 BUC 2 12.52 BATERIE PHILIPS R06 BUC 8 2.185 BIT 25 BUC 4 2.94 CIMENT ROMCIM ULTRA 40KG BUC 5 18.48 FOLIE NYLON IZOLATIE KG 4.5 6.6422 GEP596.01 BANDA ETANSARE TIP P ALB 6ML BUC 2 6.305 GIPS CARTON RB 12.5X2600 BUC 20 20.08 LAC OSKAR AQUA STEJAR 2.5L BUC 1 94.54 LT28380 FIERASTRAU MANER PVC CAUCIUC BUC 1 14.71 PANZA ABRAZIV ROSU ML 10 2.102 PROFIL GIPS CARTON CD60 4M BUC 36 10 PROFIL GIPS CARTON CW50 3M BUC 4 10.005 PROFIL GIPS CARTON UW50 4M BUC 2 11.345 ROZETA MILANO BUC 2 26.47 SAIBA ADEPLAST TOP2 30 KG BUC 10 11.345 SURUB AUTOFILETANT 35 BUC 2000 0.042 SURUB PAL 3X18 BUC 200 0.021 SURUB PAL 4X18 BUC 200 0.0252 SURUB PAL 4X40 BUC 500 0.042 TENCUIALA HASIT 652 ZEMENTPUTZ 30 KG BUC 8 12.522 TENCUIALA KLASIKO 30KG BUC 2 12.185 USA HDF ALB 860 ST/DR BUC 2 336.05 VOPSEA KOBER 3 IN 1 NEGRU 0.75L BUC 1 27.31 CIMENT ROMCIM ULTRA 40KG BUC 5 18.48 GIPS CARTON RF RBI 12.5 X 2600 BUC 8 41.0925 ROZETA MILANO BUC 1 26.47 TENCUIALA BEGA 203 30KG BUC 5 13.026 USA HDF ALB 860 ST/DR BUC 1 336.05
- Număr anunț
- DA25556242
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
- Furnizor / câștigător
- FERMIS S.R.L. (CUI 1224456)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.126,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.126,20 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.