Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un serviciu de arhivare fizică și servicii de depozitare a arhivei conform Caietului de sarcini care să contină urmatoarele:1)Ordonarea documentelor conform nomenclatorului arhivistic în vigoare-aprox. 1500 dosare/pachet;2)Legarea dosarelor conform normelor în vigoare, aprox. 1100 de dosare. Dosarele nu trebuie să depăşească 250-300 file;3)Inventarierea dosarelor-aprox. 1100 de dosare.Inventarele se vor preda în format fizic şi în format electronic; 4) Numerotare file şi certificare dosare pentru aprox. 400 de dosare. 5)Cutii depozitare aproximativ 50 de buc. în care vor intra 10 dosare. Depozitare documente.
- Număr anunț
- DA25545578
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZITUL ARHIVELE TRANSILVANIA SRL (CUI 34381953)
- Cod CPV
- 79995100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.349,30 RON
- Valoare atribuită
- 14.349,30 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.