Atribuită Cumpărare directă

oua categoria A,marcate,se asigura certificat de calitate

Număr anunț
DA25495849
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03142500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.840 RON
Valoare atribuită
3.840 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.840 RON

din 3.840 RON estimat