Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie SPAPL - birouri, sera, ateliere de lucru, vestiare, suprafata totala 290 mp.

Număr anunț
DA25510325
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Furnizor / câștigător
TOTAL CLEANING SRL (CUI 19177942)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,80 RON
Valoare atribuită
730,80 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,80 RON

din 730,80 RON estimat