Atribuită Cumpărare directă

1.Motocoasa profesionala STIHL FS510C-EM: 1 buc. 2.Camera roata motocultor BCS615 SL MAX: 2 buc.

Număr anunț
DA25514754
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.713,45 RON
Valoare atribuită
4.713,45 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.713,45 RON

din 4.713,45 RON estimat