Atribuită
Cumpărare directă
10 4008261 TREAPTA GRANIT G5664 110X33X2CM BUC 18,00 89,00 1.346,22 255,78 20 4008262 CONTRA TREAPTA GRANIT G5664 110X15X1,5CM BUC 19,00 41,50 662,61 125,89 30 4013349 GRANIT G664 LUCIOS 30,5X30,5X1CM_ PLC 67,00 9,01 507,29 96,38 40 3005001 TREAPTA GRANIT G5664 130X33X2CM BUC 19,00 95,01 1.516,97 288,22 50 3003342 CONTRATREAPTA GRANIT G5664 130X15X1,5CM BUC 20,00 44,90 754,62 143,38 60 4007236 GRANIT G5664 30X30X1,5CM PLC 67,00 8,90 501,09 95,21 70 5013833 PRIMUS ADEZIV ALB EXTERIOR 25KG BUC 12,00 64,82 653,65 124,19
- Număr anunț
- DA25525341
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BAITA (CUI 29012925)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.942,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.942,45 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.