Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare si localizare prin GPS pentru 10 autoturisme, pentru o perioada de 8 luni , pana la 31.12.2020, conform ofertei transmise.

Număr anunț
DA25496658
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
79714100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904 RON
Valoare atribuită
1.904 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.904 RON

din 1.904 RON estimat