Atribuită
Cumpărare directă
Abonamentul lunar se referă la actualizarea produsului într-o reţea locală cu număr nelimitat de utilizatori situati în acelaşi sediu. În preţul abonamentului lunar sunt incluse: 1. actualizarea bazei de date prin CD, e-mail sau în mod automat prin Internet 2. versiunile ulterioare ale programului 3. service şi suport tehnic pentru produs 4. instruirea beneficiarului în vederea utilizării eficiente a produsului 5. modulele JURISPRUDENTA şi DOCTRINA. 6. etc. conform ofertei transmisa pe mail in data de 15.04.2020. Se va incheia contract pana la 31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire ianuarie - aprilie 2021.
- Număr anunț
- DA25498453
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
- Cod CPV
- 72260000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.