Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner nr. 410A, negru, ORIGINAL, 2300 pag, pentru seriile HP M452 si M477. Termen de livrare: max 30.04.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate

Număr anunț
DA25503425
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582 RON
Valoare atribuită
582 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582 RON

din 582 RON estimat