Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie produse diverse, conform ofertei dvs nr 4525/24.04.2020, necesare pentru confectionarea de jardiniere ce vor fi montate pe spatiile verzi din zona centrului orasului Comarnic: patent - 1 buc, sarma - 1 kg, electrozi 3.2 mm - 2 cutii, electrozi 2.5 mm - 3 kg, OB 6 mm - 10 kg, exposy metal - 2 buc, disc smirghel - 32 buc, disc lamelar - 12 buc, disc 230 mm - 5 buc, grund - 2 cutii, pensula 50 mm - 1 buc, stecher - 1 buc, set Holz + diblu 8 mm - 1 cutie, spiral 8 mm - 1 buc, negrese 55 mm - 100 buc
- Număr anunț
- DA25515577
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 533,46 RON
- Valoare atribuită
- 533,46 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.