Atribuită Cumpărare directă

FORMAT A4, 40 PAGINI, INTERIOR: 130GR/MP, TIPAR 4+4 COPERTA: 170GR.MP. TIPAR 4+0, CASERATA, MUCAVA 2MM, CUSUT PLASTIFIERE MATA, FORZAT TIPARIT

Număr anunț
DA25529545
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
MIRUCA EVENTS S.R.L. (CUI 39148631)
Cod CPV
22100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat