Atribuită Cumpărare directă

TUB WC = 1 BUC; PISTOL SILICON = 1 BUC; SILICON SANITAR = 1 BUC; NIPLU BRONZ = 1 BUC; SPRAY = 1 BUC

Număr anunț
DA25496595
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,33 RON
Valoare atribuită
119,33 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,33 RON

din 119,33 RON estimat