Atribuită Cumpărare directă

Lucrari suplimentare la lucrarile de amenajare parcari achizitiqa SICAP nr. DA25357961, se vor realiza urmatoarele lucrari: reprofilare suprafata ,asternere piatra sparta , asternere +transport mixtura asfaltica BA 16 -7 cm

Număr anunț
DA25503137
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
ACTIVO CONSTRUCT VEST S.R.L. (CUI 28134185)
Cod CPV
45223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.956,73 RON
Valoare atribuită
43.956,73 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.956,73 RON

din 43.956,73 RON estimat