Atribuită
Cumpărare directă
1 Adeziv Ceresit CM 9 10 buc 19,00 2 Clemă PPR 20 50 buc 0,14 3 Cot PPR 20/90 40 buc 0,20 4 Teuri PPR 25/20/25 20 buc 0,45 5 Teuri PPR 32/25/32 12 buc 0,90 6 Teuri PPR 20/20/20 20 buc 0,40 7 Cot PPR 25/90 10 buc 0,35 8 Diblu cu șurub 6x6 500 buc 0,10 9 Țeavă PPR ⌀ 20 compozit 60 buc 9,50 10 Țeavă PPR ⌀ 32 compozit model FIRAT 20 buc 22,00 11 Sifon pardoseală 4 buc 12,00 12 Baterii duș 5 buc 41,00 13 Baterii stativă prindere lavoar 8 buc 27,00 14 Baterii prindere perete lavoar 2 buc 49,00 15 Vas WC ceramic 2 buc 85,00 16 Bazin apă semi-înălțime 5 buc 55,00
- Număr anunț
- DA25527443
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.308,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.308,30 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.