Atribuită
Cumpărare directă
Voce Premium Abonament lunar 25 Lei fara TVA Linie de acces cu trafic nelimitat in reteaua Teleko... mai departem Romania Fix Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil. Pentru inspectoratele teritoriale de munca Servicii Voce premium pentru 5 linii telefonice principale pe o perioada de 12 luni, respectiv 01.05.2020-30.04.2020
- Număr anunț
- DA25513876
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA DAMBOVITA (CUI 4402760)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.