Atribuită Cumpărare directă

Acid sulfuric 90 - 91% for Gerber fat determination and determination of nitrates in milk.(Drug precursors cat.III acc EC 111/2015).Density: 1.81 g/cm3 (20 °C). Producator Merck Millipore. Conform ofertei dvs. nr. 28758 din 21.04.2020.

Număr anunț
DA25516667
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,98 RON
Valoare atribuită
204,98 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204,98 RON

din 204,98 RON estimat