Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru autoturismul Dacia-Logan SM09CMJ , perioada 17.05.2020-16.05.2021. Date despre asigurare: Dacia-Logan,UU1KSD0W541182073, 1461 cmc, 63 kw Perioada de valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA25524023
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208 RON
Valoare atribuită
208 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208 RON

din 208 RON estimat