Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie lac incolor (11143268 OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 5L Lacul pentru lemn 3 in 1 Oskar Yacht este un produs pe baza de rasina alchidica, utilizat pentru vopsirea suprafetelor din lemn, atat interioare cat si exterioare, precum: suprastructuri de ambarcatiuni, usi, ferestre, mobilier de gradina, cabane, balustrade, garduri, pardoseli, jaluzele din lemn. Principalele avantaje ale produsului sunt buna aderenta la suprafata, rezistenta la intemperii si umiditate, aspectul placut, care potenteaza aspectul lemnului natural. Lacul este incolor si are cantitatea de 5 l. Consumul specific mediu este de 70-80 ml/mp/strat.)
- Număr anunț
- DA25512166
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,88 RON
- Valoare atribuită
- 147,88 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.