Atribuită Cumpărare directă

Mască de protecție respiratorie FFP2 KN95 cu 5 straturi. Fabricație multi-strat din nano-materiale de densitate mare, ne-țesut, compus din 5 straturi independente.

Număr anunț
DA25510931
Autoritate contractantă
Agentia Nationala de Administrare a Bunurilor Indisponibilizate (CUI 36461480)
Furnizor / câștigător
FARMAVITAL RETAIL SRL (CUI 33446841)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat