Atribuită Cumpărare directă

SERVICE TEHNICA DE CALCUL LUNAR: STATII DE LUCRU , MONITOARE , IMPRIMANTE , SCANERE, MFC, SURSE UPC, PROIECTOARE, IMPRIMANTE COD DE BARE , BOXE, LAPTOPURI, LAMINATOARE IMPRIMANTE CARDURI. Pentru perioada mai-decembrie 2020.

Număr anunț
DA25515772
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat