Atribuită Cumpărare directă

Banda teflon mare – 10 buc x 11.12 RON + TVA/buc Transportul produselor este asigurat de către furnizor la Magazia RAADPFL CRAIOVA - str. Fluturi nr. 48 Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel. 0748-857688, Mircea CHELU - 0741-231214, Cosmin Pirvulescu -0753-093883

Număr anunț
DA25513035
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
Cod CPV
31651000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,20 RON
Valoare atribuită
111,20 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,20 RON

din 111,20 RON estimat