Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ACTUALIZARE SI INTRTINERE cf. Anunt ADV1141799/16.04.2020 pentru perioada mai - decembrie 2020 Intretinere si actualizare aplicatie informatica calcul drepturi salariale conform cu noile modificari in legislatie,contractul colectiv,acte aditionale contract colectiv,decizi interne,etc.Instalare upgrade-uri.Asigurarea functionarii optime a aplicatiei, a confidentialitati informatiilor si a pastrarii lor.Valoarea servicilor de asitenta tehnica este de 2800 lei lunar+tva. Servicile de mentenanta sunt prestate in conditii de continuitate si calitate

Număr anunț
DA25520182
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
TOP MICROSYSTEMS SRL (CUI 8971106)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.400 RON
Valoare atribuită
22.400 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.400 RON

din 22.400 RON estimat