Atribuită
Cumpărare directă
DANKE D.INT ANTI-BACTERIAN 15L TRAFALET MULTICOL FATADA 250X95 H02-0811 ROL POLIACRI MULTI FATADA 250X95 H02-081 BIDINELE PROF. 170X70MM LT09647 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 80 MM PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM VOPSEA MATA OPAL NEGRU V51900-C2.5L DILUANT 551 Pet D551 P0,9L MANUSI NITRIFOAM 9 MRWNTR09 MANUSI ANSELL HYFLEX 11-840 MANUSI ULTRA LIGHT 9
- Număr anunț
- DA25557381
- Autoritate contractantă
- TEATRUL GEORGE CIPRIAN (CUI 7861962)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39224210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,80 RON
- Valoare atribuită
- 798,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.