Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR CU PROTECTIE 3X1.5MM 4PRIZE 3M - BUC - 2 X 52.0168.

Număr anunț
DA25519850
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,03 RON
Valoare atribuită
104,03 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,03 RON

din 104,03 RON estimat