Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de Servicii de intretinere a grupurilor de refrigerare si a echipamentelor de ventilatie (centrala, chillere), pentru anul 2020, perioada 01.05.2020 - 31.10.2020 Serviciile vor fi prestate in beneficiul tuturor angajatilor organizatiei. - In continuare vom descrie caracteristicile produselor ce fac obiectul serviciilor achizitionate: o Ciller Daikin 2 buc. o Centrala de tratare aer 6 buc. o Ventiloconvectoare (de pardoseala 2 buc.- de tavan 15 buc.) o Vrv Daikin 2 buc. - Serviciile de intretinere a echipamentelor de ventilatie trebuie sa indeplineasca specificatiile tehnice din documentul anexat.
- Număr anunț
- DA25525367
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.