Atribuită Cumpărare directă

COMPUTERE PORTABILE SI PACHETE SOFTWARE IT

Număr anunț
DA25523237
Autoritate contractantă
GRADINITA STELUTA (CUI 7853536)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI 15197793)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.920,47 RON
Valoare atribuită
23.920,47 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.920,47 RON

din 23.920,47 RON estimat