Atribuită Cumpărare directă

Motocoasa 2.7 CP, 2 timpi ( tip Ruris) ; Fir trimmer 2.4 mm ; Autocut universal profesional (tip Ruris) ; Ulei 2 TT ( tip Ruris )

Număr anunț
DA25533812
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
RURIS IMPEX SRL (CUI 5045437)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.246,20 RON
Valoare atribuită
1.246,20 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.246,20 RON

din 1.246,20 RON estimat