Atribuită Cumpărare directă

Verificare parametri tehnici de functionare,cazan apa calda,arzator, pompe de circulatie incalzire si ACM,vane motorizate,filtre impuritati,presostate,statie dedurizare,schimbatoare caldura si A.C.M,modul expansiune,senzori temperatura,presostate, tablou electric si bucla automatizare

Număr anunț
DA25538112
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.480 RON
Valoare atribuită
18.480 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.480 RON

din 18.480 RON estimat