Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale, servicii de reparare si de intretinere a boilerelor, servicii intretinere a aparatelor de gaz pentru DGASPC Satu Mare si a unitatilor din subordine conform anunt de publicitate ADV1141104/13.04.2020
- Număr anunț
- DA25517065
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.390 RON
- Valoare atribuită
- 31.390 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.