Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: Caracteristici: - durata de viata a tuburilor UV pana la reducerea radiatiei UV cu 15% este de minim 9000 ore; - tip montare prindere pe stativ mobil; - alimentare 230V / 50Hz, la priza cu impamantare; - lungime cablu alimentare 5 m; - inaltime ajustabila stativ, telescopic; - reglarea pe inaltime se face printr-un surub cu cap plastic cu garnitura la sistemul de reglare pe inaltime (capac etans), care previne infiltrarea lichidelor in interiorul tevii stativului si implicit oxidarea / ruginirea acestuia pe interior; - termen de garantie 12 luni.
- Număr anunț
- DA25549061
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- NEXTMEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 38377050)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.