Atribuită Cumpărare directă

pachet de curatenie 10 EPACK MANUSI MENAJ M 2 BUC 6 ANA ALCOOL SANITAR 70% 500ML 2 ECONOMIC DETERGENT SUP.CER.5L 5 IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE 1L 10 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30BUC 2 SAVEX PARF 2IN1 FRESH DET.4K 6 DOMEST.DEZ.PINK750ML 2 ZONE MASCA PROTECTIE 3STR.50B 5 ALUFIX SACI MENAJ 35L 30BUC 2 OTI HARTIE IG.DEL.2STR 10ROL 10 TEO SAP.LIC.SENSI.400ML 1 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8BUC

Număr anunț
DA25561533
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,30 RON
Valoare atribuită
752,30 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,30 RON

din 752,30 RON estimat