Atribuită
Cumpărare directă
Engleza 300 buc, Franceza 100 buc, limbi rare: orientale sau rar folosite, rusa, chineza, olandeza, norvegiana, turca, greaca, japoneza, ebraica, catalana, portugheza, bulgara, ucraineana etc 700 buc, spaniola, italiana, maghiara, germana 500 buc. Pretul include si rata inflatiei prognozata Conform Societatii Nationale de Prognoza. Indicele ratei inflatiei prognozat pentru 2015 este de 2.3 %.
- Număr anunț
- DA25533393
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Brasov (CUI 4688531)
- Furnizor / câștigător
- ERAN C.A.T.T. SRL (CUI 18660433)
- Cod CPV
- 79530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.150 RON
- Valoare atribuită
- 50.150 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.