Atribuită Cumpărare directă

185/65R15= 200*127,03 185/60R15=30*124,34 205/65R16C=12*207,31

Număr anunț
DA25533739
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.624,17 RON
Valoare atribuită
31.624,17 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.624,17 RON

din 31.624,17 RON estimat