Atribuită
Cumpărare directă
1 ULTRA DERM pasta curatare maini 400 g cut 50 2 Lavete umede absorbante, set de 3 buc set 2 3 Sapun toalete 100 g, Rubis, diverse sortimente buc 536 4 Saci polietilena transparenta, grosi (de struguri), 50x95 cm, grosime 0,1 mm buc 380 5 AXIAL Sapun lichid rezerve, 1 l, diverse sortimente buc 11 6 AXIAL Sapun lichid cu pompita, 1 l, diverse sortimente buc 8 7 Bureti vase cu canel profesionali, cu o latura abraziva, 14x7 cm buc 4 8 Solutie dezinfectanta antibacteriana Hygienium, 1 l buc 2 9 AXIAL detartrant 1 l buc 14 10 Detergent manual Bonux, 900 g kg 28 11 Detergent automat Savex, 2 kg kg 26 12 Detergent vase Pur 0,75 l, diverse sortimente buc 23 13 Saci menaj 120 l, 10 buc/rola rol 30 14 Saci menaj 160 l, 10 buc/rola rol 40 15 Perie spalat sticle de 1 l buc 6 16 Galeata12 l cu storcator si mop de 160 g cu coada de lemn set 1 17 Detergent geam cu pulverizator Clin, 500 ml, diverse sortimente buc 3 18 Domestos 750 ml, diverse sortimente buc 8 19 Crema de curatat Cif, 750 ml, diverse sortimente buc 12 20 Perie wc cu suport, plastic buc 1 21 Alcool sanitar 0,5 l buc 83 22 Alcool tehnic 1 l buc 6 23 Lavete bumbac, alb/color, aprox. 30x60 cm buc 560 24 Prosoape hartie 4 buc/set, Emeka set 40 25 Hartie igienica Alint alba, 2 str, portionata, 10 buc/bax rol 265 26 Odorizant wc cu suport Bref bile 50 g, diverse arome buc 14 27 Servetele de masa simple, albe, 1 strat, 25x25 cm, 100 buc/pac, Elfi pac 4
- Număr anunț
- DA25557171
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.236,86 RON
- Valoare atribuită
- 4.236,86 RON
- Data publicării
- 04.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.