Atribuită Cumpărare directă

10 7009414 PIATRA ABRAZIVA 125X20X20 33ACER.1 60M BUC 1,00 29,68 24,94 4,74 20 7026739 MANUSI PIELE BOVINA DOS SPALT M10 1220 PER 10,00 18,90 158,82 30,18

Număr anunț
DA25555759
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,76 RON
Valoare atribuită
183,76 RON
Data publicării
04.05.2020 00:00
Data finalizării
05.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,76 RON

din 183,76 RON estimat